Бахмутська міська ТГ має поважний портфель успіхів та цікавих фактів:

Факт 1

Місто Бахмут – одне з найстаріших міст Донбасу (1571 р.з.), входить до Ліги найстаріших міст України, є першою столицею Донецького краю

Факт 2

У 2012 році на місці зруйнованої у 30-х роках ХХ століття Покровської церкви збудована дерев’яна церква (без єдиного цвяха), яка стала місцем для відвідування прихожан та однією із головних прикрас громади

Факт 3

У місті розташоване найбільше в Східній Європі унікальне підприємство з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом - ПрАТ «АРТВАЙНЕРІ»

Факт 4

У 2014 році до Дня Соборності України на футбольному полі стадіону «Металург» було розтягнуто самий великий прапор України у світі (60х40 м)

Факт 5

У 2015 році облаштована «Алея троянд» занесена до Книги рекордів України, за найбільшу кількість кущів троянд на одній локації

Факт 6

У 2018 році стадіон «Металург» отримав 3 категорію Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій

Факт 7

У 2019 році завершено роботи із створення набережної р.Бахмутка, яка облаштована місцями для відпочинку, алеями для прогулянок, дитячими майданчиками, топіарними фігурами, озеленена декоративними видами дерев, кущів та великою кількістю троянд.

Факт 8

Перший в Україні досвід державно-приватного партнерства в житлово-комунальній сфері

Факт 9

Розпочато будівництво першого в Україні Відділення екстреної (невідкладної) медицини

SINIAT (LAFARGE)

19 березня 2008 року французька компанія «LAFARGE» офіційно відкрила новий завод з виробництва гіпсокартону і сухих будівельних сумішей у місті Артемівськ (нині – Бахмут). У 2011 році промислова група «ЕTEX» (Бельгія) придбає гіпсовий підрозділ «Лафарж» в Україні. У 2012 році «Лафарж Гіпс» перейменовано у Товариство з додатковою відповідальністю «СІНІАТ» - підприємство по видобутку гіпсового каменю, виробництву гіпсу будівельного, гіпсокартону.

ПРАТ «ФІТОФАРМ»

завод було створено у 1974 році (тоді Артемівська та Тернопільська фармфабрики були двома найбільшими підприємствами в Україні). У 1995 році підприємство перетворене у відкрите акціонерне товариство «Фітофарм». Проведена модернізація заводу, розширено штат і асортимент лікарських засобів. Нині це сучасна національна фармацевтична компанія, яка входить в ТОП-10 фармвиробників України за обсягом реалізованої продукції. Має динамічний розвиток та давні традиції в фармацевтичному бізнесі. Мета компанії — забезпечення споживачів високоякісними, ефективними та доступними лікарськими засобами. З 2013 року засновником підприємства є Компанія «MIRAPHYTOS HOLDING LTD» (Кіпр). У 2020 році компанія «Фітофарм» увійшла в ТОП-25 кращих роботодавців України в рейтингу всеукраїнського бізнес-аналітичного видання «Власть денег».

ТОВ ГЛОБАЛ ФЕРНІЧЕР (BELLONA)

13 березня 2012 року у місті відбулося урочисте відкриття меблевої фабрики компанії Boydak Dis Ticaret, що входить в Boydak Holding (Туреччина) під брендом Bellona. Через проведення бойових дій на території Донбасу, підприємство вивезло потужності з міста, лишивши лише офіс. У 2020 році компанія розпочала реалізацію готової продукції через мережу дилерів (ввіз продукції з Туреччини) та вивчення протягом двох років ринку (у випадку виявленого попиту буде завезено обладнання на виробничі площі).

ТОВ «УМВЕЛЬТ-БАХМУТ» (UMWELT / REMONDIS)

підприємство, яке надає послуги із збирання безпечних відходів на території громади. UMWELT - група компаній з німецьким корінням, яка щодня надають послуги в сфері поводження з відходами більше ніж мільйону українців у чотирьох містах країни.

ТОВ «БАХМУТ-ЕНЕРГІЯ»

розширюючи свою діяльність за межами країн Балтії, група «E energija» почала надавати послуги по теплопостачанню в Україні. Перший опалювальний сезон 2007 року початий у Донецькій області України, у місті Бахмут.

ТОВ «ГЛАС ТРЕШ АРТЕМІВСЬК»

у 2008 році відкрито перше підприємство по виробництву склопакетів в Україні компанії Лайнвуд (LineWood) у місті Артемівськ (нині – Бахмут). 11 травня 2013 року найбільший швейцарський інвестор в Україні група «Гласс Трьош» (Glas Trösch) відкрив модернізований завод «Лайнвуд». Підприємство виробляє склопакети, а також здійснює обробку і загартування скла, валковий та шовкотрафаретний друк на склі та інших поверхнях. У січні 2017 року через військові дії на території Донбасу підприємство зупинило свою виробничу діяльність.

ТОВ «КНАУФ ГІПС ДОНБАС»

– у 2003 році німецька компанія KNAUF придбали завод «Деконський гіпс» у місті Соледарі, яке входило до складу Артемівської міської ради. У 2008 році відбулося відкриття трьох виробничих ліній заводу «КНАУФ ГІПС ДОНБАС» вартістю 80 млн.євро. З 2015 року, в рамках реформи децентралізації, підприємство розміщується на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.